Grenlandia 2022 – Etap VI

etap_I_04

ETAP VI – ZGŁOSZENIE

Trasa: etap ekspedycyjny
Termin: 18 sierpnia – 19 września 2022
ZAŁOGA W KOMPLECIE

Organizując nasze wyprawy zawsze chcemy, by zaprowadziły nas w miejsca trudno dostępne – ze względu na położenie geograficzne, klimat czy warunki nawigacyjne – a przez to bardzo rzadko odwiedzane przez żeglarzy. Mamy ogromną satysfakcję w pokonywaniu wyzwań i docieraniu do miejsc, w których nas jeszcze nie było.
Takie wyprawy wymagają długich miesięcy pracy włożonych w przygotowanie jachtu, logistyki i zebranie załogi zdolnej stawić czoła wyzwaniom. Jednak doświadczenie uczy, że wytrwałość i dobre przygotowanie popłaca: Do tej pory udało się nam odwiedzić wiele niezwykłych miejsc:

 • Dotrzeć do Ziemi Franciszka Józefa w Rosyjskiej Arktyce
 • Eksplorować dzikie fiordy Grenlandii Wschodniej
 • Przejść przez Cieśninę Magellana i poznać kanały Patagonii
 • Dotrzeć na Antarktydę i wielokrotnie opłynąć Horn
 • Żeglować na wodach Alaski

Jednak podejmując wyprawy w tak odległe i trudno dostępne miejsca trzeba mieć w sobie pokorę: Nie zawsze nawet najlepsze przygotowanie pozwala zrealizować ambitne plany. Czasem natura płata figle i zwarte pole lodowe zmusza nas do zawrócenia nawet ledwie kilka mil przed obranym celem. Przyjmujemy to ze spokojem i dobrym humorem – najwyżej w kolejnym sezonie spróbujemy ponownie.

Jeśli chcielibyście dołączyć do takiej wyprawy – w tym lub kolejnych latach – odezwijcie się do nas. Szukamy ludzi wytrwałych, gotowych stawić czoła trudnym warunkom i nie bojących się ciężkiej pracy na jachcie – jednocześnie pozytywnych i pełnych dobrego humoru. Do zobaczenia na pokładzie!

Lista rezerwowa

  Dane Personalne

  imię

  nazwisko

  telefon

  e-mail

  rok urodzenia

  miejsce zamieszkania

  Pozostałe Informacje

  posiadane uprawnienia żeglarskie

  staż na morzu (ilość godzin)

  Uwagi

  Prosimy, przekonaj nas, że nie jesteś robotem!
  captcha

  Wysłanie formularza oznaczna zgodę na przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych i teleadresowych do celów związanych z realizacją zapytania i zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Dz. U. nr 133 poz. 883